2009 saavutused ehk väike kokkuvõte

Armsad kliendid järgmised saavutused on ka teiega seotud, sest ilma teieta neid tulemusi ja saavutusi lihtsalt ei oleks. Olen teile kõigile väga tänulik usalduse ja valiku eest. Loodan uutele ja toredatele kohtumistele uuel ja paremal 2010 aastal!!!
Oli küll raske aga samas edukas aasta.


Sügisesel Wppi 8×10 võistlusel sain Individual kategoorias II koha ja ülejäänud tööd sai äramärgitud ehk siis Accolade of Excellence. Sellised rosetid saadetaklse sulle , et saaksid oma võidutöödele külge panna ja oma stuudios ülesriputada, et ikka kõik näeksid:-)


Sellise kena vidinaga õnnestus mul 2009 veebruaris Las Vegase võistluselt koju tulla:-)
Kuna ma selle kategooria hindamist üldse ei jälginud , oli see mulle väga suureks üllatuseks.
Seda enam oli lavale minnes õnnejoovastus veelgi suurem. Pulma kategoorias õnnestus saada mitmed äramärgitud tööd, mida võib näha varsti ilmuvas väärikas “Album 2009”
See oli minu rahvusvahelise suurvõistluse kolmas III koht. Ei tea, kas olen igavene kolmas?
Võistluse kohta leiab rohkem infot http://www.wppionline.com/

Infoks veel nii palju, et tegemist on igal aastal toimuva pulma-ja portreefotograafide võistlusega, mis leiab aset Las Vegases ja kuhu koguneb tuhandeid fotograafe tervest ilmast.
Sel aastal oli osavõtjaid 12 000 ringis ja täpselt toimus üritus MGM Grand hotelli konverentsikeskuses.
Olen selle üle päris uhke, et olen sellel maastikul Eesti ära märkinud ja tänu sellele tänaseks teatakse sealses tegijate ringis meist juba päris palju.


Järgmine selle aasta saavutus, et ma olen kahes 2009 ilmunud raamatus üks fotograafidest, kelle tehnikat ja kogemusi jagatakse. Seegi oli mulle suureks üllatuseks, kui sellest teada sain.
Raamatu autoriks on Bill Hurter, kes on fantastiline inimene ja võitis sel aastal samal suurel konkursil Elutöö preemia sellel alal, see on väga suur tunnustus. Ta on mitmeid raamatuid avaldanud, väljaandjaks on Amherst Media, http://www.amherestmedia.com/

Head vana aasta lõppu ja kohtumiseni uuel aastal!

Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu